Image

Kimdir Mtu tarım ?

 

   Mtu tarım, üreticilerin mevcut kaynaklarını daha iyi kullanmalarını sağlayarak küresel gıda güvenliğini artırmaya yardımcı olan lider bir tarım şirketidir. 
   Mtu tarım, bitkilerin dilinden anlar ve potansiyelini hayata geçirir.
   Mtu tarım olarak amacımız ve önceliğimiz, siz değerli iş ortaklarımıza ihtiyacınız olan entegre ürün çözümlerini tohum ve bitki koruma tecrübelerimizi harmanlayarak en kaliteli ve en etkin şekilde sunmak ve yıllardır sürdürdüğümüz iş ortaklığı ve dostluğumuzu geliştirerek devam ettirmektir.

  Daha iyi bir dünya için, daha iyi gıda ürünlerinin önemine inanarak seçkin ürün çözümleri sunar ve iş ortaklarımıza yönelik sorumluluklarımızı yerine getirmekten gurur duyarız.

  Vizyonumuz, şirketimizin varoluş nedenidir. Bu bize, yöneleceğimiz hedefleri belirlemek, üreticiler, gıda ve besin zincirleri için yenilikçi çözümler ve markalar sunan bir dünya lideri olmak için gereken noktalara odaklanmamıza yardımcı olacaktır.
  Mtu tarım´da vizyon yalnızca bir felsefe değil, nasıl büyüyeceğimizin de temelidir.
  Mtu tarım, milyonlarca üreticinin mevcut kaynakları daha iyi kullanmasını sağlayarak küresel gıda güvenliğini iyileştirmeye yardımcı olan lider bir tarım şirketidir. Toprak verimliliğini korumaya, biyolojik çeşitliliği arttırmaya ve kırsal toplulukların kazanması için çalışma konusuna her zaman kararlıyız.

Kalite Taahhütlerimiz !


-
Müşterilerimizi dinlemek ve onların isteklerine cevap vermek
- Yenilikler için gerekli şartları sağlamak
- Ürün yaşam döngüsü boyunca etkin, güvenilir ve uygulaması kolay süreçler geliştirmek
- Yaptığımız her işte sürekli gelişmeyi amaç edinmek
- Lokal ve uluslararası kurallara uyarak iç ve dış müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak
- Üstün kaliteli, yenilikçi, etkili, güvenli ürünler ve hizmetler sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak